Zobacz jak działa Rentiv.com

Szukasz lokum do wynajęcia, czy może współlokatora do aktualnie wynajmowanego mieszkania? Rentiv.com to społeczność ludzi wynajmujących lokale mieszkalne i noclegowe. Pierwszy taki serwis w Polsce, który sprawia, że wynajem staje się łatwiejszy niż dotychczas.

ask

Powiedz innym czego szukasz

Dodaj ogłoszenie opisując dokładnie to czego szukasz lub co oferujesz. Przedstaw swoje lokum i opisz potencjalnego Najemcę albo powiedz coś o sobie i nieruchomości którą szukasz.

photos

Nie zapomnij o zdjęciach

Pamiętaj że dobre zdjęcia zastępują często słowa i pozwalają użytkownikowi poczuć klimat miejsca jeszcze przed przyjazdem. Nie zapominaj też o Twoim wizerunku, to miło widzieć z kim się rozmawia :)

checklist

Poznaj oferty innych użytkowników

Już po krótkim czasie możesz otrzymać pierwsze oferty, pasujące do Twojego ogłoszenia. Rentiv.com sprawia że nie marnujesz czasu na zbędne przeglądanie stron z ogłoszeniami w poszukiwaniu tych odpowiednich.

fonText

Kontaktuj się z wybraną osobą i umów na spotkanie

Kiedy zainteresuje Cię jakaś oferta możesz w prosty sposób kontaktować się z jej właścicielem. Do swojej dyspozycji masz dwie opcje: wiadomość wewnętrzna lub rozmowa telefoniczna.

key

Rozpocznij wynajem

Zdecydowałeś się na samodzielny najem czy współlokatorstwo? W sumie... czy to ważne? Najważniejsze że znalazłeś to czego szukałeś.

fonText

Zwiększ siłę ogłoszenia

Jeśli zależy Tobie na szybkim pozyskaniu Najemcy lub nie chcesz aby najlepsze oferty uciekły sprzed nosa to wykup konto Premium i bądź szybszy od innych użytkowników Rentiv.com

więcej o Koncie Premium
text

Przedstaw innym swoją historię Wynajmu

Opowiedz nam o swoich przygodach związanych z wynajmem lokalu mieszkalnego lub noclegowego. Miałeś problemy z Najemcą czy Wynajmującym a może spotkałeś się z zabawną sytuacją i chcesz ją przestawić społeczności Rentiv.com?

Przedstaw swoją historię

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz porozmawiać z naszym specjalistą, zadzwoń do Mileny Olejnik na nr 502 313 011 lub wyślij wiadomość na kontakt@rentiv.com